J | V | E | D | SG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
50 | 11 | 15 | 24 | 48-79 | Histórico > | |
91 | 28 | 21 | 42 | 110-142 | Histórico > | |
27 | 5 | 9 | 13 | 26-36 | Histórico > | |
22 | 8 | 5 | 9 | 30-30 | Histórico > | |
11 | 4 | 1 | 6 | 13-13 | Histórico > | |
104 | 30 | 22 | 52 | 139-182 | Histórico > | |
8 | 4 | 1 | 3 | 9-14 | Histórico > | |
5 | 3 | 0 | 2 | 9-5 | Histórico > | |
44 | 17 | 10 | 17 | 55-58 | Histórico > | |
17 | 10 | 2 | 5 | 34-21 | Histórico > | |
44 | 22 | 11 | 11 | 74-42 | Histórico > | |
28 | 10 | 8 | 10 | 34-30 | Histórico > | |
85 | 28 | 23 | 34 | 95-100 | Histórico > | |
37 | 13 | 8 | 16 | 54-54 | Histórico > | |
33 | 13 | 8 | 12 | 49-39 | Histórico > | |
10 | 4 | 4 | 2 | 14-8 | Histórico > | |
8 | 2 | 2 | 4 | 9-10 | Histórico > | |
624 | 212 | 150 | 262 | 802-863 |
V | 2024-04-27 | 15:00 | (F) | Tanabi | 0-1 | Grp.1 | |||
V | 2024-04-20 | 16:00 | (C) | Olímpia | 2-1 | Grp.1 | |||
D | 2023-06-24 | 15:00 | (C) | União Barbarense | 0-2 | Grp.4 | |||
D | 2023-06-17 | 15:00 | (F) | Amparo | 2-1 | Grp.4 | |||
D | 2023-06-10 | 15:00 | (C) | Colorado Caieiras | 1-2 | Grp.4 | |||
D | 2023-06-03 | 15:00 | (F) | Ska Brasil | 1-0 | Grp.4 | |||
V | 2023-05-27 | 15:00 | (C) | Rio Branco-SP | 4-3 | Grp.4 | |||
E | 2023-05-20 | 15:00 | (F) | União Barbarense | 0-0 | Grp.4 | |||
D | 2023-05-13 | 15:00 | (C) | Amparo | 0-1 | Grp.4 | |||
V | 2023-05-07 | 11:00 | (F) | Colorado Caieiras | 2-4 | Grp.4 | |||
E | 2023-04-29 | 15:00 | (C) | Ska Brasil | 1-1 | Grp.4 | |||
E | 2023-04-22 | 15:00 | (F) | Rio Branco-SP | 1-1 | Grp.4 | |||
D | 2023-03-21 | 19:00 | (F) | Ponte Preta | 3-0 | QF | |||
E | 2023-03-18 | 16:00 | (C) | Ponte Preta | 1-1 | QF | |||
D | 2023-03-11 | 15:00 | (F) | Rio Claro | 2-0 | 1F | |||
E | 2023-03-04 | 16:00 | (C) | Ponte Preta | 1-1 | 1F | |||
D | 2023-03-01 | 20:00 | (F) | XV de Piracicaba | 1-0 | 1F | |||
V | 2023-02-25 | 16:00 | (C) | Velo Clube | 2-1 | 1F | |||
V | 2023-02-18 | 15:00 | (F) | São Caetano | 1-2 | 1F | |||
D | 2022-08-06 | 15:00 | (F) | Penapolense | 1-0 | Grp.7 | |||
E | 2022-07-30 | 15:00 | (C) | Manthiqueira | 0-0 | Grp.7 | |||
D | 2022-07-24 | 10:00 | (F) | Grêmio São-Carlense | 1-0 | Grp.7 | |||
D | 2022-07-16 | 15:00 | (C) | Grêmio São-Carlense | 0-1 | Grp.7 | |||
V | 2022-07-09 | 15:00 | (F) | Manthiqueira | 1-2 | Grp.7 | |||
E | 2022-07-02 | 15:00 | (C) | Penapolense | 2-2 | Grp.7 | |||
V | 2022-06-25 | 15:00 | (C) | Itapirense | 3-0 | Grp.4 | |||
V | 2022-06-19 | 10:00 | (F) | União São João | 0-4 | Grp.4 | |||
V | 2022-06-10 | 19:00 | (F) | Independente de Limeira | 0-1 | Grp.4 | |||
V | 2022-06-04 | 15:00 | (C) | Rio Branco-SP | 2-1 | Grp.4 | |||
E | 2022-05-28 | 15:00 | (F) | Amparo | 1-1 | Grp.4 | |||
E | 2022-05-21 | 15:00 | (F) | Itapirense | 0-0 | Grp.4 | |||
V | 2022-05-14 | 15:00 | (C) | União São João | 3-0 | Grp.4 | |||
D | 2022-05-07 | 15:00 | (C) | Independente de Limeira | 0-2 | Grp.4 | |||
D | 2022-04-30 | 15:00 | (F) | Rio Branco-SP | 3-0 | Grp.4 | |||
E | 2022-04-23 | 15:00 | (C) | Amparo | 1-1 | Grp.4 | |||
E | 2022-03-19 | 15:00 | (F) | Red Bull Brasil | 1-1 | 1F | |||
V | 2022-03-13 | 10:00 | (C) | Rio Claro | 2-1 | 1F | |||
D | 2022-03-09 | 19:30 | (F) | São Bento | 2-0 | 1F | |||
V | 2022-03-06 | 10:00 | (C) | Juventus-SP | 2-1 | 1F | |||
D | 2022-03-02 | 15:00 | (F) | Primavera | 2-1 | 1F | |||
12 |