J | V | E | D | SG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
8 | 2 | 0 | 6 | 10-15 | Histórico > | |
17 | 4 | 1 | 12 | 16-39 | Histórico > | |
7 | 1 | 2 | 4 | 6-11 | Histórico > | |
4 | 2 | 0 | 2 | 5-11 | Histórico > | |
4 | 2 | 1 | 1 | 5-5 | Histórico > | |
20 | 5 | 10 | 5 | 23-30 | Histórico > | |
24 | 9 | 8 | 7 | 41-37 | Histórico > | |
3 | 2 | 0 | 1 | 8-6 | Histórico > | |
8 | 5 | 1 | 2 | 13-9 | Histórico > | |
60 | 18 | 21 | 21 | 72-81 | Histórico > | |
18 | 3 | 12 | 3 | 18-13 | Histórico > | |
42 | 22 | 11 | 9 | 76-40 | Histórico > | |
215 | 75 | 67 | 73 | 293-297 |
D | 2024-04-11 | 20:00 | (F) | Tuna Luso | 2-1 | F | |||
V | 2024-04-05 | 18:00 | (F) | Águia | 0-1 | SF | |||
V | 2024-03-23 | 10:00 | (C) | Bragantino-PA | 6-4 | 1F | |||
D | 2024-03-17 | 10:00 | (F) | Tuna Luso | 2-1(4-2 Pen.) | QF | |||
V | 2024-03-09 | 15:30 | (C) | Tuna Luso | 1-0 | QF | |||
V | 2024-03-03 | 15:30 | (C) | Canaã FC | 2-0 | Grp.A | |||
E | 2024-02-28 | 20:00 | (F) | Remo | 1-1 | Grp.A | |||
E | 2024-02-24 | 15:30 | (F) | Castanhal | 0-0 | Grp.A | |||
D | 2024-02-08 | 10:00 | (C) | Águia | 0-1 | Grp.A | |||
E | 2024-02-04 | 10:00 | (C) | Cametá | 1-1 | Grp.A | |||
D | 2024-01-28 | 15:30 | (F) | Bragantino-PA | 2-1 | Grp.C | |||
V | 2024-01-24 | 10:00 | (F) | Santa Rosa | 0-1 | Grp.C | |||
D | 2024-01-20 | 10:00 | (C) | Caeté | 0-1 | Grp.C | |||
D | 2023-08-31 | 15:30 | (F) | Parauapebas | 2-1 | Grp.D | |||
V | 2023-08-27 | 15:30 | (C) | Atlético Paraense | 1-0 | Grp.D | |||
V | 2023-08-24 | 15:30 | (C) | Gavião Kyikatêjê | 1-0 | Grp.D | |||
E | 2023-08-16 | 15:30 | (F) | Carajás | 0-0 | Grp.D | |||
D | 2023-04-09 | 10:00 | (F) | Cametá | 5-2 | QF | |||
D | 2023-04-02 | 10:00 | (C) | Cametá | 0-1 | QF | |||
V | 2023-03-26 | 10:00 | (F) | Itupiranga | 1-2 | Grp.B | |||
V | 2023-03-19 | 10:00 | (C) | Independente Tucuruí | 1-0 | Grp.B | |||
V | 2023-03-11 | 10:00 | (F) | Tuna Luso | 1-2 | Grp.B | |||
D | 2023-03-05 | 15:30 | (F) | Bragantino-PA | 1-0 | Grp.B | |||
D | 2023-02-25 | 10:00 | (C) | Tapajós | 2-3 | Grp.B | |||
D | 2023-02-15 | 15:30 | (F) | Castanhal | 1-0 | Grp.B | |||
D | 2023-02-12 | 15:30 | (C) | Remo | 0-1 | Grp.B | |||
V | 2023-02-05 | 10:00 | (C) | Caeté | 1-0 | Grp.B | |||
D | 2022-11-19 | 15:00 | (F) | Cametá | 2-0 | F | |||
D | 2022-11-13 | 09:30 | (C) | Cametá | 0-1 | F | |||
V | 2022-11-06 | 15:00 | (F) | Capitão Poço | 0-2 | SF | |||
V | 2022-11-03 | 09:30 | (C) | Capitão Poço | 1-0 | SF | |||
V | 2022-10-27 | 09:30 | (C) | ESMAC | 3-1 | QF | |||
V | 2022-10-23 | 15:00 | (F) | ESMAC | 1-2 | QF | |||
V | 2022-10-06 | 09:30 | (F) | São Raimundo-PA | 1-2 | 1/8 | |||
E | 2022-09-28 | 09:30 | (C) | São Raimundo-PA | 1-1 | 1/8 | |||
V | 2022-09-25 | 09:30 | (F) | Vênus-PA | 1-3 | Grp.C | |||
V | 2022-09-22 | 09:30 | (C) | União Paraense | 4-2 | Grp.C | |||
D | 2022-09-18 | 15:30 | (C) | Santos-PA | 1-4 | Grp.C | |||
D | 2022-09-14 | 09:30 | (C) | Cametá | 0-1 | Grp.C | |||
V | 2022-09-11 | 09:30 | (F) | Pedreira-PA | 1-2 | Grp.C | |||
12 |